Iscon plus 50 milionë euro për një prej lojtarëve më të mirë në botë!

Real Madrid është duke bërë gati një ofertë prej 50 milionë eurosh plus Iscon për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah,  raporton Diario Gol.

Los Blancos janë duke përgatitur një revolucion gjatë kësaj vere dhe një prej objektivëve kryesorë është edhe egjiptiani i Liverpoolit i cili me paraqitjet e këtij sezoni ka mahnitur të gjithë.

Raportimet thonë se madrilenët do ti ofrojnë Salah një ofertë prej 25 milionë eurosh në sezon për ta bindur 25 vjeçarin të transferohet në Madrid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here