Milan-Sassuolo, formacionet zyrtare

Milani dhe Sassuolo kanë publikuar formacionet para takimit që zhvillohet në San Siro.

Sfida që fillon nga ora 20:45 pritet të jetë tejet interesante.

Me një fitore në këtë takim Milani kthehet fuqishëm në luftën për Ligën e Kampionëve pasi Roma dhe Interi pësuan humbje nga Fiorentnia respektivisht Torino.

Formacioni i Milanit: Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

Formacioni i Sassuolos: Consigli; Lemos, Acerbi, Peluso; Lirola, Mazzitelli, Sensi, Missiroli, Rogerio; Berardi, Politano

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here