Milan-Sassuolo (LIVE)

Me fillim prej orës 2045 do të zhvillohet ndeshja mes Milanit dhe Sassuolos.

Ndeshjen mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here