Mourinho dëshiron Neymar!

Jose Mourinho dëshiron të transferojë brazilianin Neymar nga Paris Saint Germain ku është i gatshëm që ti japë francezëve Paul Pogban dhe Anthony Martial, raporton Daily Star.

Raportimet thonë se skuadra e Ligue 1 i pëlqen të dy yjet e Manchester United por “Djajtë e Kuq” do ti lënë të largohen vetëm në rast se në marrëveshje përfshihet Neymar.

Një marrëveshje mund të arrihet ku Pogba, Martial dhe diku rreth 60 milionë euro do të shkonin tek PSG ndërsa Neymar të transferohet në Old Trafford.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here