Salah në radarët e një klubi të madh evropian!

Sipas mediave franceze Paris Saint-Germain dëshiron të sjellë në Parc De Princ, Mohamed Salah.

Sipas Le10 Sport, PSG ka kontaktuar përfaqësuesit e 25-vjeçaridhe afrimi i tij do i hapte derën kalimit të Neymarit tek Real MadridSalah vështirë se do ta lërë Liverpoolin pasi ka sezonin e parë në Anfield por interesimi për të sa vjen dhe shtohet.

Gjithashtu për egjiptianin është në garë dhe Reali, të cilët përflitet se kanë ofruar Iscon dhe 50 milionë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here