Allegri: Kush nuk beson se mund ta eleminojmë Realin, mos të udhëtojë në Madrid

Juventus do të ketë një mision të vështirë kundër Realit, pas humbjes në ndeshjen e parë 0-3.

Megjithatë edhe pas disfatës së rëndë, trajneri i Zonjës së Vjetër beson në mrekulli.

“Kush nuk beson se mund ta eleminojmë Realin, mos të udhëtojë në Madrid”,ka deklaruar Allegri.

Ndeshja mes Realit dhe Juves do të zhvillohet nesër me fillim prej orës 20:45.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here