PSG synon yllin e Chelseas!

N’Golo Kante është i preferuari i trajnerit të ardhshëm tek PSG, Thomas Tuchel. 

Sipas Sport BuzzerTuchel do ta zëvendësojë Unai Emeryn në “Parc des Princes” sezonin e ardhshëm dhe ka filluar të mendojë për merkaton ku preferenca e parë është Kante. Francezi mund t’i kushtojë PSG-së të paktën 80 milionë euro.

Francezët nuk do të jenë shumë dorëlëshuar këtë verë në merkato, pasi UEFA ua ka thënë hapur se janë nën mbikqyrje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here