Reali dëmtohet nga gjyqtari? (VIDEO)

Juventus e ka filluar ndeshjen në mënyrë furioze dhe ka arritur të shënojë dy gola me anë të Mandzukic.

Nga ana tjetër Reali kishte një rast ku Ronaldo goditi, por topi i Ronaldos u dëbua deri te Isco i cili e çoi topin në rrjetë, por sipas gjyqtarit ishte pozitë jashtë loje.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here