VIDEO: Messi, lojtarët e mëdhenj nuk veprojnë kështu

Skuadra e Romës dje arriti ta eleminojë Barcelonën nga Liga e Kampionëve dhe kështu ka bërë një surprizë të madhe.

Ky eleminim ishte shokues për Barcelonën, gjithashtu edhe për Lionel Messin.

Megjithatë veprimi i argjentinasit pas ndeshjes së mbrëmshme nuk mund të arsyetohet. Pas përfundimit të ndeshjes, kamerat u fokusuan te Lionel Messi i cili u nis drejt zhveshtores pa ja uruar kualifikimin kundërshtarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here