Jurgen Klopp flet për të ardhmen e Salah!

Klopp nuk është i shqetësuar për thashethemet për Salahun.

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk është i shqetësuar për të ardhmen e Mohamed Salah, i cili kërkohet nga Real Madridi dhe shumë klube tjera evropiane.

“E di se Salah ndihet mirë dhe rehat këtu dhe ai e di se stili jonë i lojës i përshtatet shumë mirë. Kështu që nuk jam i brengosur për transferime”, u përgjigj Klopp.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here