Milan dhe Roma në garë për talentin brazilian!

Mediat italiane bëjnë të ditur se Milan dhe Roma në merkaton e verës do të garojnë për shërbimet e lojtarit të Fluminese, Pedro.

Bëhet fjalë për 20-vjeçarë i cili po shkëlqen me fanellën e Flumineses.

Pedro ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve europiane, por më konkretisht të Milanit dhe Romës.

Skuadrat italiane kanë vënë kontaktet e para me menaxherin e tij dhe janë të gatshme të ofrojnë 30 milionë euro për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here