Vidal maksimalisht i motivuar – kiliani me një mesazh të çmendur për Realin (FOTO)

Vidal nuk e ka harruar sezonin e kaluar se çfarë ndodhi mes Bayernit dhe Realit.

Këtë sezonë përsëri do të përballen Bayerni me Realin në Ligën e Kamoionëve.

Pas shortit në Nyon, Vidal ka bërë një postim në Twitter për skuadrën e Realit.

“Po vjen q***a.”

Pas këtij postimi është e qartë se Vidal është i motivuar maksimalisht për hakmarrje.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here