Pep Guardiola zbulon se për cilën skuadër do të bëjë tifo në Ligën e Kampionëve

Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka zbuluar se për cilën skuadër do të bëj tifo në Ligën e Kampionëve pas eleminimit të Cityzens.

“Për shkak se ne dhe Barcelona u eleminuam, do të bëjë tifo për Bayernin. Shpresoj se këtë herë do të kenë më shumë fat se sezonet e tjera”, ka deklaruar Guardiola i cili ishte trajner te Bayerni për tri vite.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here