PSG detyrohet ta shesë Mbappe, Manchester City po bën gati ofertën!

Manchester City është e gatshme ta transferojë Kylian Mbappe në rast se PSG dënohet për thyerjen e rregullave të Fair Playt Financiarë.

PSG po hetohet nga UEFA dhe mund të dënohet me mospjesmarrje në Ligën e Kampionëve dhe shitjen e disa lojtarëve.

Nga kjo situatë kërkon të përfitojë Manchester City e cila po vëzhgon situatën me vëmendje.

City është në kërkim të një sulmuesi i cili do ta përforconte skuadrën për ta fituar Ligën e Kampionëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here