Salah ka blerë shtëpi në Madrid?

Sipas Diario Gol, ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah po kërkon të blejë shtëpi në Madrid para se të transferohet te Reali.

Ish lojtari i skuadrës së tij Philippe Coutinho i ka thënë Messit se Salah do të transferohet te Reali.

Sipas Diario Gol, Coutinho ende ka lidhje me ish skuadrën e tij dhe ka bërë të ditur se Egjiptiani mund të transferohet te Reali.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here