Salah kalon Cristiano Ronaldon

Salah në këtë sezonë ka shenuar 40 gola dhe është kandidat kryesorë për lojtarin më të mirë në Angli.

Egjiptiani ka bërë një sezonë të shkëlqyer, dhe kjo nuk ka mundur të mos vërehet nga ana e FIFA-s

Sipas listës së fundit nga EA Sports lojës virtuale Fifa18, ai tani ka notën 99 dhe e bën ndër më të shpejtit në kët lojë.

Në këtë pozitë ai kaloi Cristiano Ronaldon dhe Abumejang të cilët kishin notën 98.

Pos shpejtësisë atij iu rritën edhe notat tjera dhe tani total ka noten 93 qe e bën një ndër më të mirët në këtë lojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here