Manchester United i vendos çmimin Martialit – Bayern Munich dhe Juventus gati të përfitojnë

Anthony Martial ka refuzuar rinovimin e kontratës me Manchester United dhe dëshiron largimin nga “Old Trafford”.

Francezi ka kontratë me Djajtë e Kuq deri në vitin 2019 dhe te United dëshirojnë të përfitojnë nga shitja e tij.

Manchester United i ka vendosur çmimin Martialit dhe nuk do ta shesë atë për një ofertë më të vogël se 50 milionë euro.

Klubet e interesuara për Martialin janë Bayerni i Munichut dhe Juventusi.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here