Mourinho do ta lërë Pogban të largohet!

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho ka humbur durimin me Paul Pogba dhe duket se është i gatshëm ta lirojë atë në fund të sezonit, bënë të ditur Daily Mail.

25-vjeçari duket se nuk e ka vendin e sigurtë në formacionin e parë, pas spekulimeve se nuk ka marrëdhënie të mira me Mourinhon.

Mourinho është i gatshëm ta shesë atë në fund të sezonit së bashku me Martial, Darmian dhe Blind.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here