Real Madrid të shqetësuar për konspiracionin kundër tyre – do të bisedojnë me UEFA-n!

Pas penalltisë kundër Juves, u bë një konspiracion se RealiMediat madrilene bëjnë të ditur se klubi i Realit është i shqetësuar për konspiracionin, pas ndeshjes me Juventus. është e lidhur me UEFA-n.

Marca bën të ditur se Madrilenët janë të frikësuar pasiqë vitin e kaluar kundër Bayernit kishte situata të dyshimta dhe kjo mund të ndikojë te gjyqtari i ndeshjes.

Për këtë shkak përfaqësuesit e Realit  do të bisedojnë me UEFA-n dhe do të kërkojnë një gjyqtarë me eksperiencë i cili nuk do të ketë presion.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here