“Guardiola” ka në dispozicion 250 milion euro për shopping

Guardiola nuk ia arriti qëllimit për ta fituar Ligën e Kampioneve, ai erdhi në Etihad pikërisht për këtë titull.

 

„Sky Sports“ shkruan që lojtarët e mundshëm për tu transferuar në Manchester City janë Kylian Mbappe dhe Tiago Alkantara, dhe 250 milion euro i ka në dispozicion për ti sjellur ata.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here