Manchester United ka gjetur zëvendësuesin e Pogba-s!

Sipas Football Italia, në merkaton e verës mund të ketë një ndryshim të madh te skuadra e Manchester Unitedit.

Sipas mediave italiane, Djajtë e Kuq e kanë gjetur zëvendësuesin e Paul Pogba. Bëhet fjalë për mesfushorin e Lazios, Milinkovic Savic.

Djajtë e Kuq do ta shesin Pogban te PSG, kurse Savic do të transferohet në “Old Trafford”.

Merkato e verës po afron dhe duket se do të jetë mjaft interesante.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here