Neymar ende i pasigurt për Botrorin: “Shpresoj që mos ti shikojë bashklojtarët e mi nga TV-ja”

Braziliani ishte lënduar gjatë ndeshjes me Marsej më 25 shkurt.

 

Kontrollin e fundit mjekësor e kamë me 17 maj, shpresoj që gjithqka do të shkoj mirë.
Shpresoj që Kampionatin Botrorë mos ta shikoj në TV, nëse gjithqka shkon sipas planit të rikuperimit un do të jem gati për botëror dhe shumë i pergaditur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here