Presidenti i UEFA-s: Edhe po të kishte VAR nuk do ndryshonte asgjë ajo ishte “penallti”

Aleksander Čeferin komentoi rreth polemikave në duelin mes Realit dhe Juventusit.

 

Edhe po të kishte VAR nuk do ndryshonte asgjë, ka njerëz që e kan shikuar 20 her atë rast unë personalisht e kam shikuar mbi 50 her.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here