Torino-Milan (LIVE)

Me fillim prej orës 20:45 do të përballen skuadra e Torinos dhe Milanit.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni  duke klikuar në linkun në vijim-http://www.reesstreams.pw/torino-vs-ac-milan/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here