Arsenal: “40 milionë euro për Benzeman”

Arsenali është i gatshëm të ofrojë 40 milionë euro për sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema.

Sergio Ramos i ka thënë presidentit të klubit, Florentino Perez, ta shesë atë, gjithashtu edhe shumë tifoz janë dakord për këtë që në shum loja Francezi fishkëllehet nga tifozët.

Benzema po kalon një periudhë  shumë të vështirë në Real Madrid dhe sipas gjitha gjasave ne verë mund të largohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here