PSG: objektiv kryesor ‘Casemiron’

Casemiro ka befasuar të gjithë me performansat dhe pjekurinë e tij duke formuar një mesfushë treshe me yjet si Toni Kroos dhe Luka Modric.

 

Sipas mediumit spanjoll Diario AS: Paris objektiv kryesore ka Casemiron sepse kanë nevojë për një zëvendësues të Tiago Motas.

Kontrata e 26-vjeçarit në Bernabeu është deri në vitin 2021 por një marveshje e re mund të ndodh mes Realit dhe PSG.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here