Tri skuadra pas “Shaqirit”

Stole City me siguri do të largohet nga Premier Liga, dhe gara për nënshkrimin e Shaqirit do të jetë e nxehtë.

Tri skuadra angleze janë vënë pas shërbimeve të tij dhe e duan atë për sezonin e ri.

Gjilanasin e duan kërto skuadra si: Crystal Palace, West Ham United dhe Everton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here