Ibra: Si do të përmirsohet futbolli në SHBA? Nëse unë dhe gruaja ime do të bëjmë shumë fëmijë

Për disa javë me rradhë, Zlatan Ibrahimovic është në qendër të vëmendjes në SHBA me paraqitjet e tij fantastike për LA Galaxy.

Suedezi do ta ndihmojë futbollin në Amerikë që të bëhet më kualitativ, kurse në pyetjen se si do të përmirsohet futbolli në SHBA, Ibrahimovic është përgjigjur në stilin e tij.

“Kam grua dhe dy fëmijë. Po të isha single do të kisha investuar këtu në SHBA dhe kështu do të kishit disa talenta të futbollit. Por më vjen keq unë jam i zënë me gruan dhe dy fëmijët e mi”, është përgjigjur Ibrahimovic.

Është e qartë se suedezi po kalon mirë në SHBA.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here