Ndoshta ky është fakti më i mirë: Të gjithë lojtarët ishin në promovimin e fanellave të reja, kurse ai mungoi!

Liverpool gjatë ditës së djeshme edhe zyrtarisht ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm.

Megjithatë interesantë është fakti se në asnjërën foto të lojtarëve nuk është i pranishëm Emre Can.

Shpesh herë kemi parë që lojtarët për sezonin e ardhshëm i kanë prezantuar fanellat e reja dhe duket se gjermani nuk do të jetë në skuadër sezonin e ardhshëm.

Të gjithë futbollistët e Liverpoolit kanë postuar fanellat e reja në Twitterin e tyre, kurse Can nuk e ka bërë një gjë të tillë. Duket se gjermani në fund të sezonit do ti bashkohet Juventusit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here