Erjon Bogdani: “Djali im i solli fat Napolit”

Ish-sulmuesi i Kombëtares Shqiptare deklaroi se kishte shkuar për ta parë ndeshjen me ftesën e babait të Elseid Hysajt.

Ai kishte marrë me vete edhe djalin e tij i cili pastaj bëri foto me lojtarët e Napolit.

Bogdnai u intervistua nga dy gazetarë Italian: “Për fat gjithçka shkoi shumë mirë. Djali im dëshironte të kishte fotografi me futbollistët e Napolit dhe ia doli t’i bënte. Besoj se u solli fat.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here