Manchester United-Tottenham (LIVE)

Pas pak minutash do të fillojë derbi i FA Cup ndërmjet Manchester United dhe Tottenham.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here