“Riyad Mahrez” kushton 65 milion, Tre skuadra pas tij?

Sulmuesi i Leicester “Riyad Mahrez”  është gjithmonë një nga më të diskutuarit për të ardhmen, dhe nuk kishte si të ndodhte as kësaj radhe.

“The Sun”, pohon se në garë janë Manchester United, Manchester City dhe Liverpool. Por gjithqka do të varet nga vet preferenca e algjerianit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here