Zyrtare: “Boca Juniors kërkon Buffon”

Guillermo Schelotto trajneri i ekipit argjentinas deklaron se nuk është thashetheme ne jemi të interesuar per legjendën e Juventus.

Presidenti i Boca Juniors ka kontaktuar dhe ka provuar të nisë një ofertë, – ka treguar Schelotto gjatë programit radiofonik argjentinas “Closs Continental” në “Radio Continental”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here