FOTO: E dashura e Neymarit po „djeg“ Instagramin!

E dashura e futbollistit brazilian, Neymar, Bruna Marquezine ka gëzuar fansat e saj në Instagram duke postuar një foto gjysëm e zhveshur.

Bruna ka shfaqur linjat e saja trupore.

Bruna ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe shpesh poston foto provokative.

you look good today

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

BREATHE. by @brucamoreira

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here