I gjithë stadiumi në kembë: Andres Iniesta shpertheu në lot (video)

33-vjecari ishte spektakolar gjatë ndeshjes gjithashtu shënoi një gol të bukur, derisa po dilte nga stadiumi për tu zëvendësuar i gjithë staduimi e duartrokiten dhe kjo e emocionoi kapitenin sepse janë ndeshjet e fundit me Barcelonën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here