Real Madrid ul çmimin e Gareth Bale: Nuk ka blerës

MADRID, SPAIN - JANUARY 21: Gareth Bale of Real Madrid reacts during the La Liga 2017-18 match between Real Madrid and RC Deportivo La Coruna at Santiago Bernabeu Stadium on January 21 2018 in Madrid, Spain. (Photo by Power Sport Images/Getty Images)

Florentino Perez ka deklaruar se çmimi i Bale është ulur me 30 milionë euro dhe tashmë sulmuesi 28-vjeçari kushton 70 milionë euro.

Asnjë klub nuk ka bërë një ofertë zyrtare për të, pasi çmimi prej 100 milionë euro që ka vendosur skuadra e Real Madrid ka bërë që të gjithë të zmbrapsen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here