Rriten temperaturat tek Interi: Motra e Brozoviç një “superfemër”

Një Kroate e bukur, me një fizik të mrekullueshëm dhe një tifozë e zjarrtë Interit. Falë postimeve në Instagram ajo ka edhe më shumë ndjekës.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here