Shmanget tragjedia në derbin Spanjoll: Amerikani dërgohet me ndihmë të shpejtë në urgjencë

Në derbin e basketbollit spanjoll mes Valencias dhe Unicaja është shmangur një tragjedi në minutat e fundit të ndeshjes.

Basketbollisti amerikan Jeff Brooks u rrëzua në parket 1 minut para mbarimit të ndeshjes dhe menjëherë është transportuar në spital.

Këto janë skena që nuk dëshirojmë ti shohim asnjëherë në sport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here