Shqipëtari nga Tërnoci ishte lojtari më i mirë kundër Milanit

Reprezentuesi i Shqipërisë ka marrë lëvdata të mëdha nga mediat italiane pas ndeshjes.

Gjimshiti arriti të ndalë fillimisht dyshen Andre Silva dhe Patrick Cutrone, ndërsa më vonë edhe kroatin Nikola Kalinic.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here