Tifozët e Cityt festojnë titullin bashkë me lojtarët (VIDEO)

Në kuadër të gjiros së 35 në Premier League, Manchester City triumfoi ndaj Swansea me rezultatin 5-0 dhe me këtë fitore ka  16 pikë epërsi ndaj Manchester Unitedit.

Kur arbitri i ndeshjes fishkëlleu fundin e ndeshjes, tifozët e Cityt u futën në fushë për ta festuar titullin së bashku me lojtarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here