Liverpool-Roma (LIVE)

Pas pak minutash do të fillojë ndeshja e gjysmëfinales mes Liverpoolit dhe Romës.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here