Lorenzo Insigne: Juventus është mësuar t’i humbasë “finalet”

Pyetjes së një gazetari: Juventus e ka luajtur si një finale të Champions-it dhe e ka humbur?, sulmuesi italian i është përgjigjur duke qeshur: “Janë mësuar” dhe ka shtuar tani duhet të mendojmë për veten dhe ta shijojmë këtë fitore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here