FOTO: Adidas po bën gati fanellat e reja të Bayernit

Bavarezët sot do të përballen me Realin në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, kurse pikërisht sot janë publikuar disa fotografi të fanellave të reja të Bayernit.

Inspirimin për fanellat e reja Adidas e ka gjetur te fanellat e viteve të 80-ta dhe 90-ta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here