Goditje e rëndë për Anglinë: Ai pritej që të jetë njëri nga lojtarët kyç, kurse tani nuk do të udhëtojë drejt Rusisë!

Njëri nga lojtarët kyç të Anglisë nuk do të udhëtojë drejt Rusisë me përfaqësuesen e tij.

Në ndeshjen e mbrëmshme mes Liverpoolit dhe Romës, sulmuesi i skaudrës vendase Alex Oxlade Chamberlain, ka marrë një lëndim dhe është detyruar të dalë nga loja.

Sipas informacioneve më të reja bëhet fjalë për një lëndim më të rëndë. Sezoni për Chamberlain ka mbaruar kurse ai nuk do të udhëtojë me përfaqësuesen e Anglisë në Botërorin e Rusisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here