Juventus: Alegri mund të largohet, kush janë 5 alternativat

Bardhezinjtë janë në finalen e Coppa Italia dhe ka akoma një pikë avantazh nga vendi i dytë në Serie A, por spekulimet se ky mund të jetë viti i fundit i trajnerit janë shtuar.

Kandidati i tyre i preferuar është Simone Inzaghi i Lazio-s

Zinedine Zidane gjithashtu po monitorohet.

Massimo Carrera, ish-asistenti i Conte-s që trajnon Spartakun e Moskës.

Didier Deschamps dhe Roberto Mancini.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here