Formacionet zyrtare: Arsenal-Atletico Madrid

Arsenali dhe Atletico Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Evropës.

Topçinjtë janë nikoqir të Los Colchoneros në takimin e parë të gjysmëfinales, i cili do të zhvillohet nga ora 21:05 në Emirates.

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Xhaka, Wilshere, Ramsey, Welbeck, Ozil, Lacazette.

Atletico Madrid: Oblak; Vrsalkjo, Gimenez, Godin, Lucas; Koke, Saul, Thomas, Correa; Gameiro, Griezmann.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here