Turp në Munich: Po të ndodhte kjo në ballkan gjithë Europa do ta kritikonin

Në ndeshjen e luajtur mbrëm Bayern dhe Real, disa tifozët në “Alianz Arena” ja mësynën fushës ku ndodheshin lojtarët e Real dhe Bayern dhe kjo po të ndodhte në ballkan gjithë do të mendojnë se kta jan njerëz “Primitiv”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here