Shikojeni reagimin e Ozilit kur tifozët e Atleticos e gjuajtën atë me bukë! (FOTO)

Tifozët e Atleticos gjatë ndeshjes së mbrëmshme e kanë gjuajtur Mesut Ozilin me bukë. 

Megjithatë reagimi i tij ka qenë shembullorë.

Ozil e ka marrë bukën nga fusha, e ka puthur dhe e ka larguar anash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here