Vinicius Junior: ëndërron që Neymar të bashkohet me të në “Santiago Bernabeu”.

Dua që ai të transferohet në Madrid, sepse do të ishte një ëndërr për mua të luaja në krah të tij.

“Është idhulli im dhe do të isha shumë i lumtur, nëse do të kisha një mundësi të luaja me të”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here