Ky është gjyqtari që do ta gjykojë ndeshjen Real-Bayern

UEFA sot ka bërë të ditur emrin e gjyqtarit që do ta gjykojë ndeshjen kthyese mes Realit dhe Bayernit.

Cüneyt Çakır do të jetë gjyqtari i ndeshjes kthyese, turku ishte gjyqtarë në fitoren e Realit ndaj Juventusit 0-3.

Turku gjithashtu ishte gjyqtarë në fitoren e Bayernit kundër PSG.

Ndeshja kthyese mes Realit dhe Bayernit do të zhvillohet të martën me fillim prej orës 20:45.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here